چگونگی حل ارور Submitted URL not found (404) در گوگل وب مستر

سلام به همه دوستای وبمستر ، چند وقتی هست این ارور توی کنسول برام داره میاد ، البتته بگم سایتم فیلتر شد و منقل کردم به دامنه جدید الان دامنه قدیمی داره این ارور براش میره بالا و بالاتر حالا چکار کنم ؟ آیا این ارور ها روی دامنه جدیده منتقل میشه ؟ من توی این تاپیک دیدم در رابطه با انتقال سایت بدون از دست رفتن سئو و رتبه گوگل مطالب رو خوندم اگر همه چیز منتقل بشه آیا این ارور ها هم میخواد بیاد اونور؟

سلام ، فکر کنم چون منتقل کردی این ارورها میاد برات و رو دامنه جدید اثری نداره خیالت راحت

2 Likes

بنظر منم مشکلی نیست اما اگر مثل همون تاپیکی که گفتی رفته باشی نباید ارور 404 رو برای اون بزنه بنظرم ، من تجربه ای توی این زمینه نداشتم اما چیزی که میدونم و اصولش هست این روند نباید اون ارور رو بیاره براش

1 Likes

راستش نمیدونم دادم یکی از دوستام برام انجام داد ، پس اون کد رو بنظرتون اضافه کنم داخل سایت ؟

1 Likes

سلام ، شک نکن و اون کد رو اضافه کن حتما ، نباید قانونا این مشکل پیش بیاد اما این روند ربطیبه دامنه جدیدت نداره این مشکل میتونه ضرر دیگه ای بهت بزنه و اینکه گوگل نفهمه اون مطالب منتقل شدن به چی و پیج رنک اونارو ازدست بدی ، تمام اونکاری ک گفتم و کد رو که داخل تاپیک بود اضافه کن به سایتت

1 Likes