بهترین ایمیل های موقت ایرانی و خارجی

ایمیل موقت یکی از سرویس هایی است که بدون شک نیاز خیلی از کاربران بزرگ و کوچیک خواهد بود ، چرا که خیلی جاها میخوایم ثبت نام کنیم و یا پشت هم اکانت بگیریم اما نمیخوایم از ایمیل خودمون باشه ، چند تا دلیل محکم و منطقی هم براش هست من خودم به شخصه که خیلی استفاده ازش میکنم تتقریبا میتونم بگم 90 درصد کارهای روزانه و خریدهای اکانت ها و … رو با ایمیل موقت میسازم مخصوصا نادا ک اسمشم دوست دارم حالا بریم سراغ دلایلی ک ایمیل موقت به کارمون میاد و باید ازش استفاده کنیم ، یکی اینکه تبلیغات مزاحم توی ایمیل خودمون نباشه و پر از اسپم نشه ، دوم اینکه حریم خصوصیمون رو ایمن کنیم ، سوم اینکه نمیتونیم اگر جایی بخوایم اکانت زیاد بسازیم روزی ده تا اییل ایجاد کنیم واقعا وقت گیر هست و محدود ، خوب به این نتیجه رسیدید که ایمیل موقت میتونه خیلی مفید و مهم باشه ، حالا این همه ایمیل موقت هست کدوم رو انتخاب کنیم ؟ کدومشون بدرد بخورن و توی لیست اسپم ها نیستن و میتونیم همه جا ازشون استفاده کنیم ؟ اصن داخلی هم داریم یا نه فقط خارجی هستن ؟
باید عرض کنم خدمتتون ک چند تا از خوب های این دسته رو اینجا معرفی میکنم ، از سمت دیگه بله داخلی هم داریم ، داخلی خوب امکاناتش شاید مثل خیلی از رقیبای خارجیش نشه اما باز مید این وطن هست :heart: ،

image
اولین سرویس : GetNada getnada.com
گت نادا سرویس محبوب و مورد علاقه من هست که خیلی ازش استفاده میکنم و پسوندهای دامنه زیادی داره و لیمیل موقتی ک میده از بین نمیره ، تازه افزونه مرورگر و برنامه اندروید هم داره و سرعتش هم بیسته

image
دومین سرویس : temp-mail temp-mail.org
تمپ میل خیلی معروف هست و کاربرای زیادی داره ، شاید کیفیت نادا رو نداشته باشه اما بخاطر رتبه یک گوگل کاربرای بالایی داره ، از خوبی هاش میتونم به این اشاره کنم ک تند تند پسوند هاشو عوض میکنه و برنامه اندروید و افزونه مرورگر هم داره .

سومین سرویس هم : smailpro smailpro.com
smailpro یکی از ایمیل های موقت جالبی هست ک جیمیل بهتون میده و میتونید جیمیل موقت داشته باشید و برای وقت هایی ک ثبت نام نیاز به جیمیل و یا ایمیل خاص و معتبر داره شدیدا عالی و خوب هست .

خوب آخرین سرویس هم یک سرویس ایرانی emeil.ir
ایمیل یک سرویس ایمیل موقت ایرانی هست ک متاسفانه محدودیت های زیادی داره و برای استفاده ازش باید حتما با ای پی ایران وارد بشید و امکانات جانبی رقیبای خارجی خودش رو نداره ، اما به هر حال اولین ایمیل موقت ایرانی که شناختم همین بود ک چند سالی هست تو بوکمارکم رفته.

1 Likes