بهترین ابزار بررسی آمار وب سایت

سلام دوستان ، من نیاز به یک ابزاری دارم برای اینکه آمار دقیقی از سایتم به دست بیارم ، اما نمیخوام از افزونه و… استفاده کنم به دو دلیل یکی اینکه بخش بلاگ سایت وردپرس هست و باقی سایت اختصاصی طراحی شده و دوم اینکه رابطه خوبی با افزونه و… ندارم ، پیشنهاد و بهترین راهکار به نظر شما چیه ؟

1 Likes

درود ، به نظر من گوگل آنالیتیکس خوبه ، اما برای سایت هایی ک توی ایران هستن یه دیلی کوچیک ایجاد میکنه اما خوب بهترین و معتبرترین هست بنظرم

3 Likes

مرسی ، اتفاقا تو فکرمم بود اما خوب این تاخیر خودش یه بدی هست بنظرم راه دیگه ای بنظر دوستان نمیاد ؟

سلام ، من خودم در حال حاضر پینگ دوم رو استفاده میکنم ، سرویس آمار حرفه ای که رایگان هم هست اضافه کرده بنظرم عالیه خیلی دقیق ، آنالیتیکس طوری آمار میگیره که کاربر وقتیرفته بیرون تا چند دقیقه بعد هم آمارش هست مثلا 30 تا آنلاین داری زده 180 تا اما پینگ دوم اینطوری نیست و مشکلی نداشتم باهاش
pingdom.com

3 Likes

جالبه حتما تست میکنم ممنون از شما دو عزیز

1 Likes

سلام بنظر من SimilarWeb هم مرکز آمارگیری خوبی هست در کل بدنیست تست کنیدش

2 Likes

سلام ، ممنونم صادق جان اما مثل اینکه اون هم از گوگل آنالیتیکس میخونه آمارهایی رو که میگیره ، اینطور که توی سایتش گشتم آمارهارو زده بود میزان آمار فلان وب سایت از گوگل آنالیتیکس ، با این اوصاف فکر میکنم خودش مرجع آمارگیری اختصاصی نباشه و وابستته به گوگل طراحی شده ، اگر البته درست متوجه شده باشم ! یا توی نسخه رایگان محدودیت داره نمیدونم حالا ممنون میشم شما اگر تجربه دیگه ای ازش داشتین در اختیار من بزارید.

1 Likes