راهنمایی برای معرفی سایت به گوگل

برای افزودن سایت فروشگاهی که تازه راه اندازی کردم کدام گزینه انتخاب کنم ؟

سلام ، برای ثبت سایت دو راه دارید یکی سمت چپی که باید از روی دی ان اس و افزودن رکورد اوکی کنید ، که کل ساب دامنه ها و… رو خودش ادد میکنه ، و دیگری سمت راستی که سایت رو میزنی و یه فایل میده ک آپلود میکنی توی پوشه public_html سایت و وریفای میکنی ، در کل هیچ فرقی با هم ندارن و در نهایت امر هردو سایت رو ثبت میکنن ، حالا بنظرم برای اینکه راحت تر باشه داستان برات سمت راستی رو بزن و مراحلش رو انجام بده.

1 Likes

از روش سمت راست رفتم فایل html دریافت کردم پوشه public_html اپلود کردم اما verify کلیک کردم خطا زد .

Snap2

Snap3

یکبار دیگه تست کردم انجام شد خطا نزد.
احتمالا به خاطر کندی و قطع شدن نت بار اول خطا زد .

1 Likes

بسیار عالی ، چند روز تقریبا تا 48 ساعت آینده آمار سایتتون به نمایش در میاد براتون و میتونید آمار رو دقیقا داشته باشید

البته علاوه بر گوگل سایت خودم به bing هم معرفی کردم .

خیلی خوب کردید البته توجه داشته باشید ، خیلی از موتورهای جستجو از هسته گوگل و بینگ استفاده میکنن و کلا نتایج اونارو دران و خیلی های دیگه هم هستن از یاندکس استفاده میکنن شما باید به تمام معرفی کنید لینک وبمستر یاندکس

برای یاهو هم نیازی نیست به بینگ ک معرفی بشه خودش ایندکس میکنه

با تشکر از شما انجامش دادم . پیغام وریفای شدن داد .
فقط پایین یوزر نیم میخوتد مال چی ؟ ضروری ؟

اوکیه نیاز به انجام کار دیگه ای نیست ، داخل یاندکس هم مثل جاهای دیگه در بخش سایت مپ بعد از مدتی نقشه سایت رو میخونه ولی میتونید زودتر خودتون ساب کنید نقشه سایت رو ، اگر هم انجام ندید خودش در هر حالت این نقشه رو شناسایی میکنه و کاراش انجام میشه ، موفق باشید

1 Likes

ممنون ادمین .
پیام خصوصی را چک بفرمایید .