تمپلت با موضوع دانلود نرم افزار

دوستان کسی تمپلت خوب با موضوع دانلود نرم افزار اندروید سراغ داره ؟
تمپلتی مشابه soft98.ir

درود ، قالب زیاد هست که برای سایت دانلودی و اینا ، مثلا من توی سایت ژاکت میگشتم خیلی قالب های خوبی دیدم برای اندروید که شبیه به فارسروید بود ، حالا باز یه چک کنید چون باید حتما سئوشون هم بررسیبشه

2 Likes

سلام ، ولی من اساسا از پایه با قالب های آماده ایرانی موافق نیستم ، بنظر من همونطور ک همیشه گفتم قالب های بلاگ اصلی رو بردارید تبدیل کنید به قالب برای سایت دانلود ، اینطوری هم سئو خوبی دارید هم مطمئن هستید با جدیدترین الگوریتم ها همخوان هستید و بروز میشید ، من سایت هایی رو میشناسم مثل دانلودلی ، دانلودبوی ، تمام اینا با قالبهای ساده خبری مثل جنه و… اومدن بالا و خدایی هم خوب کار کردن ، روی همون قالب ها میشه بهترین مانور رو داد ، باز میل و انتخاب با شماست میتونید یه قالب بگیرید شکل و شمایل الکی خوب داشته باشه و میتونید یه قالب بگیرید از پایه محکم و اساسی ، در کل من پیشنهادم به بیشتر بچه ها ک میخوان هزینه نکنن زیاد همینه ،
اما اگر مشکل هزینه ندارید ده میلیون تا هفده میلیون یه قالب حرفه ای خوب میتونید سفارش بدید خیلی جاها هستن واقعا خوب میزننبدید براتون بزنن البته اگر گرون نشده باشه با این شرایط.

1 Likes

سلام ، در هر حالتی زمان بزارید و یک قالب ساده طراحی کنید خیلی بهتره ، همونطور که مدیریت فرمودند سایت این زمینه قالب رنگی و جلوه ای نمیخواهد و تنها سادگی رضایت مشتری شمارو درخور داره ، روی یک طرح ساده شروع کنید کار کردن و کم کم گسترش بدید تا به هدف دلخواهتون برسید ، اما اگر دانش اینکار رو ندارید همونطور که مدیریت فرموندن از قالب های ساده استفاده کنید و کم کم همون هارو با گسترش و توسعه به بهترین حالت برسونید. موفق باشید و پیروز

سایت زیر به من پیشنهاد شده که چند منظوره هست هم فروشگاه میتونه باش هم دانلود سنتر .
این کار عاقلانه هست هم دانلودسنتر هم فروشگاه ؟
http://mehriranian.com/

این سایت رو بخرید ؟ یا اینکه این مدل راه اندازی کنید ؟

این سایت بخرم تازه کدنویسی شده وردپرس .