درگاه واسط یا درگاه مستقیم

برای سایت بهتر درگاه واسط بگیریم یا درگاه مستقیم؟
درست درگاه واسط اطلاعات صاحب سایت به مالیات میفرستند برای دریافت مالیات ولی درگاه واسط مثل زرین پال اطلاعات صاحب حساب برای مالیات ارسال نمیکنند؟

سلام
خوب بنظر خود من درگاه واسط این روزا بهتره ، درسته یه ذره کارمزد داره اما خوب مالیات نمیخوره بهش ، دردسر گرفتن و مجوز و فلان و… رو هم نداره با یه احراز هویت کارت شناسایی درگاهت رو میگیری ، مستقیم خیلی خیلی دردسر داره مخصوصا ک الان مالیات به بچه ها داره میخوره بنظر من روی این مورد خیلی دقت کنید.

ترجیح دادم همان درگاه غیر مستقیم دریافت کنم .
هزینه مالیات زیاد .

بهترین کار رو کردید ، خیلی هارو میشناسیم که سایت های بزرگی دارند اما از درگاه های واسط و غیر مستقیم استفاده میکنن و باهاشون که صحبت کنید دلیل های زیادی دارن و یکیش همین مالیت بر حساب بیزینسی شماست.

1 Likes

درگاه واسط واقعا مناسب تر هستش، هم نظر زمان راه اندازی، هم مالیات، هم پشتیبانی بهتر، هم کد و پلاگین های اماده و…

منم از درگاه واسط رایان پی برای سایت لوازم آرایشی خودم استفاده می کنم و راضی هستم.

سلام بنظرم درگاه پرداخت واسط خیلی بهتره. سریعتر کارشو انجام میدن و کلی پلاگین و نمونه کد دارند که میتونید سریع درگاه آنلاین رو فعال کنید.
بهترین درگاهیم که من دوساله ازش استفاده میکنم از آقای پرداخت هست. کاربر طلایی بشید میتونید لوگو و نام برند خودتون رو توی صفحه پرداخت قرار بدید

سلام امسال کمر همت بستن که مالیات از لیوان اب خوردن مردم هم بگیرن فرقی دیگه بین درگاه ها نداره

:left_speech_bubble:اگر برات کارمزد اهمیتی نداره ، درگاه واسط بهترین گزینه ست به خاطر پشتیبانی ، دنگ و فنگ کمتر ، پلاگین ها و …