خریدهاست اشتراک فایل

قصد دارم سایت دانلود نرم افزار ایجاد کنم که نیاز به فضای زیاد دارم در حدود 100 یا 200 گیگ . اگر بخوام هاست بگیرم هزینه زیاد میبره .
میخوام سایت اشتراک فایل مثل پیکو فایل یا ترین بیت …بگیرم . دوستان بر حسب تجربه کدوم سایت پیشنهاد میدن ؟
امنیت و سرعت برام مهم .

سلام چرا اسپانسری نمیگیرید ؟ من خیلی سایت هارو میشناسم که سرورهای دانلودشون اسپانسری هست و هیچ هزینه ای نمیدن که هیچ به ازای ترافیک دانلود شده ازشون پول هم میگیرن

سلام
نمیدونستم اسپانسری هست .
کدوم سایت اسپانسری خوب هست معرفی کنید
ممنون .

سلام ، اگر تهیه فضای زیاد براتون مقدور نیست میتونید سایت نرم افزارهایی که رایگان هستند رو بزنید و کرک و فعالسازی قرار ندید ، ببینید مثلا سایتی مثل سافتپدیا بزرگترین سایت نرم افزار دنیاست هیچ کرک و… نمیزاره و تمام برنامه ها مستقیم از سایت سازنده اصلیش لینک میشن!

1 Likes

اینجا ایران و روش سافت پدیا بعید میدونم جواب بده . من باید دانلود سنتر نرم افزار همراه با کرک نرم افزار قرار بدم .

سلام ، من پیشنهاد میکنم از سرویسی استفاده کنید که به دامنه خودتون وصل بشه ، آپلودسنترها و سرویس هایی ک نام بردید اینطوری نیستن ،
پارسااسپیس یکی از قدیمیترین سرویس های هاست دانلود بی نظیر تو ایران هست که نمیدونم باهاش آشنایی دارید یا خیر ، اما به دامنه خودتون وصل میشه و خیلی ساده میتونید ازش استفاده کنید

2 Likes

بله میشناسم پارسا اسپیس همون ترین بیت هستش و باهاشون اشنایی دارم .