مشاوره برای انتخاب هاست

سلام
میخوام سایت وردپرس با موضوع دانلود نرم افزار راه اندازی کنم .
دوستان برای تهیه هاست کدام شرکت میزبانی پیشنهاد میکنند؟
امنیت ، پشتیبانی ، سرعت برام مهم .

1 Likes

سلام ، من چند جا تجربه داشتم بزارید بگم
اول اول ها یه جایی بود به نام آسمان آتش ، نگم براتون که بدترین خاطره زندگی من بود مفت بود هاستاش 2 تومان اینا ولی افتضاح توی یک هفته سایت دوبار هک شد بعد تیکت زدم گفتن مشکل خودتونه :expressionless:
بعد از اون رفتم یه جا به اسم irpower اینجا بد نبود ولی ده روز که شد گفتن حجم ترافیک تموم شده پول بده خلاصه توی یه ماه پول یه سرور مجازی از من گرفتن کامل
بعد از اون رفتم نوین وی پی اس ، اون بد نبود ولی گفتن منابع کم میاد باید برید پلن بالا در حالی که سایت من ساده و بی دردسر بود
اونم ول کردم رفتم ایران سرور ، چت آنلاین یه نصف روز بعد جواب میداد تیکت که بماند ، سرویسش بد نبود ولی خیلی لنگ میزد هاستش ، توی وبمستر گوگل پر شد از ارور های مختلف
ول کردم رفتم سون هاست خوب بود مشکل باهاش نداشتم همچین قیمتاش شد هم اندازه هاست دی ال و با توجه به شنیده ها از هاست دی ال گفتم تجربه اش کنم
رفتم هاست دی ال کیفیت یکم از سون هاست بیشتر بود اما محدودیت برای پنل گذاشتن ، خوبه راضیم در کل این مطلب و تجربه ها بگم هاست دی ال رو خیلی وقته روشم مشکلی باهاش ندارم ، سون هاست هم خوبه مشکل نداره ، بعدش ایران سرور و بعد اینا بنظرم هیچی

2 Likes

@Sara سارا خانم جای دیگه نبود کوچ کنی؟ ماشاالله کل هاستینگارو چرخش زدی ها
@sayedhamid تو ایران بنظرم هاست دی ال - سون هاست - ایران سرور ، اما اگر قیمت پایین میخوای و ارزون باشه یه سری هستن پارس سیف که ازش هاست گرفتم خوب بود پسر خوبی هم هست قیمت هاش کف قیمت هست اما خوب مثل اون سه تا بزرگ ایران حرفه ای نیستن دیگه داداش

2 Likes

یکی از دوستام پارس پک پیشنهاد داده .
من خودم بین میزبان فا یا پارس پک تو شک هستم .
کسی تجربه کار با این دو شرکت داشته ؟

سلام آقا ، ببینید پارس پک بد نیست اما تو سطح یک هاستینگ ها نیست واقعا ، تجربه بدی باهاش نداشتم اما خاطره های خوبم برام رقم نزد !

بنظر من فکر این مورد رو نکنید زیاد ، کیفیتش تو روزهای اول بد نبود اما بعدا که مصرف سایت بره بالا متوجه میشید که جای سختی نشستید
شما نگفتید چقدر هزینه میخواید کنید ؟ هزینه در نظر گرفته تون چقدره چون این میتونه کلا انتخاب رو عوض کنه

1 Likes

هزینه خیلی برام مهم نیست اگر کیفیت خوب باش مشکلی ندارم .

سلام ،
هاست های خوب ایران در حال حاضر هاست دی ال هست بنظر من ، سون هاست هم خوبه ایران سرور هم با سون هاست یکم تو یه سطح هستن اما هاست دی ال اولین شرکته

1 Likes

در نهایت از سایت … هاست گرفتم . تیکت سریع جواب میدن اما زیاد پیش میادسایت بالا نیاد و خلاصه ببینی سایت بالا نمیاد کلی اذیت میشی …
امیدوارم چنین موردی تجربه نکنید

من با سه تا شرکت کار کردم که معروف بودن ولی آپ تایم خوبی نداشتن
به اصطلاح هم هاست پر بازدید میفروختن ولی داغون بودن
اینجا اسمشون رو نمیگم چون درست نیست
الان با سون هاست کار میکنم خیلی خوب هست ولی قیمت ی کم بالاست ولی چاره ای نیست

سلام به نظرم بهترین هاست الان نت افراز داره