دانلود قالب تجارت ارز دیجیتال و بلاکچین برای وردپرس Cryption v1.0.6.1

Untitled

Cryption نام یکی از قالب های زیبا برای سایت های ارز دیجیتال ، بلاکچین برای وردپرس است که واقعا رابط کاربری خارق العاده ای داره و میتونه کاربران رو خیلی سریع به خودش جذب کنه ، این قالب از چندین دمو پیش فرض که همه با رابط های زیبای ارز دیجیتال طراحی شده و از بلاکچین الهام گرفته اند کار رو برای شما راحت میکنه و خیلی راحت و بدون دردسر میتونید کاربران رو به سمت وب سایت ارز دیجیتالی خودتون جذب کنید ، نسخه ای که براتون آماده کردم نسخه اورجینال و بدون هیچ دستکاری هست و هر بروزرسانی که منتشر بشه در همین تاپیک قرار میدم.

cryption-1.0.6.1.zip (28.7 مگابایت)

این قالب دارای سئو بی نظیری هست و واقعا بهینه شده به معنای واقعی رو میتونید تجربه کنید ، از نظر آماده بودن برای موتورهای جستجو که دیگه حرفی نمیتونم بزنم و میتونه با سرعت زیادی سایت رو به مسیر رو به رشید ببره ، اصلا حجم بالایی توی صفحه اصلی نداره رکوئست بی خود و اضافه هم براتون نمیاره ، اینطوری با خیال راحت میتونید ازش استفاده کنید و نیاز به مدیر سئو و هزینه سئوکار نداشته باشید.

2 Likes

عالی بود مرسی ، فقط یک مشکلی داشتم وقتی فونت ایرانسنس دست نویس رو که اضافه میکنم یکم وسط نوشته ها فاصله میفته ، ایرانسن معمولی درسته فقط دست نویس اینطوریه ، راه حل خاصی داره ؟ یا بی خیالش بشم برم ایرانسنس معمولی اگر چه معمولیش هم بد نیست ولی دست نویس یه جذابیت خاصی برام داره

این قالب رو نمیدونم اما دسنویس رو یه قالب دیگر یکبار تست کردم اینطور شده بود فکر میکنم خود دسنویس مشکل کار شما باشد